Lato na plaży!

lato1

Uwielbiam kiermasze!

Ponieważ marketing i sprzedaż AnkiCyganki odbywają się głównie w Internecie, możliwość pokazania moich produktów na żywo, zebrania opinii od osób, które mogą ich dotknąć, jest czymś bardzo, bardzo ważnym. I przyjemnym :)

W ostatnią sobotę, już drugi raz, otworzyłam Kram w Zatoce Sztuki w Sopocie. 

Zatoka Sztuki to wyjątkowe miejsce. 

Podczas gdy od strony plaży odbywa się party jakiego nie powstydziłyby się największe imprezownie Miami, od strony Łazieniek Północnych jest rodzinnie i sielsko. 

Tym razem ten rodzinny i sielski klimat spotęgowało spotkanie członków grupy „Mama nigdy nie jest sama”, przy okazji którego na patio MCKA odbył się kiermasz „Mummy’s Hand-Made”, w którym wzięłam udział. 

Pokazałam na nim maty „Geo” oraz „kółko i krzyżyk”, dywan „Gra w Klasy”, torebki „Ucha”, ale też kilka nowości:

– stroje biedronek,

– stroje pszczół,

– etui na iPady, 

– BeachBagi!

Najwięszym hitem wśród dzieci były stroje. Mamy natomiast zagustowały w premierowych torbach.

BeachBag – to typowo letnia torba, która sprawdzi się zarówno na plaży, jak i w mieście. Osobiście nie miałabym problemu zabrać jej również na wieczorne klubowe wyjście. Są grawerowane, zgodnie z aktualnymi trendami, w regionalny wzór kaszubski szkoły wdzydzkiej. Łączą nowoczesność formy i koloru z tradycją – mój ulubiony mix! Okazało się, że nie tylko mój! Kiermasz był absolutną premierą toreb. Zabrałam na niego wszystkie sztuki, ktore miałam wyprodukowane, wróciłam tylko z połową! Spokojnie, szyjemy je na bieżąco, dla nikogo nie powinno zabraknąć :)

BeachBag znajdziecie w dziale „dla Ciebie” w sklepie.

Obok toreb również etui na iPad, również grawerowane w kaszubski wzór. Jeśli ktoś chciałby nabyć taki komplet: torba+etui – przygotowałam dla Was promocję!

Zapraszam do sklepu oraz odwiedzania mojego bloga :)

Powodzenia i do zobaczenia! 

Anka

Leave a Reply