Piękna i… piękna torba

beachbag

Małgosia i BeachBag! Czy tylko moim zdaniem to duet doskonały?

Małgosia – moja przyjaciółka ze szkolnej ławy zgodziła się wziąć udział w sesji z moimi nowymi torbami. Wielkie dzięki, Małgosiu!

BeachBag to naprawdę piękna torba. Moim zamiarem było stworzenie letniej kolekcji. BeachBag to torba, z nazwy, plażowa – i tam na pewno sprawdzi się najlepiej, ponieważ jest wielka, pakowna, ale z powodzeniem sprawdzi się jako torba miejska, czy shopper bag. 

Impregnowany filc jest bardzo wytrzymały. Do szycia używam nici dobrej jakości, dzięki czemu szew jest pewny. Rączki BeachBaga zrobione są z lin bawełnianych w kolorze naturalnym lub czarnych. W środku znajdziecie przypimaną na karabińczyk szszetkę z tkaniny, zaciąganą na troczek, do której bardzo dobrze jest schować cenniejsze rzeczy, jak telefon, pieniądze, dokumenty.

Uroda BeachBagów to nie tylko ich kolor, kształt, wielkość czy rączki. To również zdobienie. Zastosowałam unikatową meodę grawerowania filcu i muszę przyznać, że sama nie spodziewałam się aż takiego efektu. Zakochałam się w tym sposobie zdobienia i na pewno będę do niego wracała również w następnych kolekcjach.

Tymczasem na BeachBagach wzór kaszubski szkoły wdzydzkiej oraz napis „Kaszuby” w orygiale. 

Taki był zamysł, aby połączyć nowoczesną formę i żywą kolorystykę z tradycyjnym, regionalnym akcentem, a ponieważ żyję i tworzę na Pomorzu, to właśnie tym regionem się inspiruję. Kaszuby są piękne! I będzie mi ciepło w środku, jeśli również moje BeachBagi przyczynią się do promocji tego regionu. 

 

Zapraszam Was do działu „dla Ciebie” w sklepie

Zaglądajcie też do bloga.

Powodzenia i do zobaczenia!

Anka

Leave a Reply