Świat-Mat!

swiatmat

Maty to ważna, jeśli nie najważniejsza część naszej produkcji. 

Maty są dla dzieci. 

Maty mają być zabawką, która nie tylko zabija czas, ale tez rozwija wyobraźnię, uczy i jest przy okazji dekoracją, której nie trzeb aupychac w szafie.

Moje maty będą, a w zasadzie pierwsze już są, do powieszenia na ścianę, do zabawy na stole oraz na podłodze. 

W tej chwili dostępne są trzy, ale sukcesywnie będę uzupełniać tę ofertę, a jesienią znajdziecie tu prawdziwe perły – maty, które Was zachwycą. Prace nad nimi już trwają. 

Przedstawiam Wam po krótce te, które już są dostępne.

eduMata geometryczna – dla dzieci od roku do około 3 lat. Jest nie tylko świetna pod względem sensorycznym, ponieważ dzieci mają do czynienia z różnymi fakturami: miękki filc, szorstki filc, rzep, ale też uczy kolorów, kształtów i pobudza wyobraźnię – dzieci, z dostępnych figur układają na niej dowolne obrazki.
Matę można zamocować na ścianie, będzie mądrą dekoracją.

Kółko i krzyżyk – nie muszę tłumaczyć. Oficjalnie mata jest dla dzieci od 3 lat, ale to bardzo płynna granica. Założenie jest takie, że dziecko powinno mieć szanse zrozumienia zasad gry, ale trening można zacząć dużo wcześniej. Mata jest dwuwarstwowa, dzięki czemu uzyskałam efekt licującej się dwukolorowości. Przyjęłam, że mata przed kolacją zajmie miejsce na rodzinnym stole i zachęci do wspólnego spędzenia czasu rodziców i dzieci. Z doświadczenia wiem, że wspólne gry to jedne z najlepiej spędzonych chwil w rodzinie.

Dywan „gra w klasy”. Dywany, które zabiją nudę, rozwijające wyobraźnię, czy pomagające zgłębić tajemnice wszechświata – to kolejna kategoria produktów, które wprowadzm. Dywan do gry w klasy jest dwuwarstwowy, podszyty matą antypoślizgową, wierzchnia warstwa jest zlicowana, dzięki czemu żaden z elementów nie wystaje i nie stanowi jakiegokolwiek zagrożenia dla dzieci. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych jeśli chodzi o możliwość ich używania.

Maty znajdziecie w dziale „dla Dzieci”.

Powodzenia i do zobaczenia!

 Anka

 

Leave a Reply