Urbi et orbi…

…czyli do powszechnej wiadomości podaję, że mam nową stronę www.

Stali bywalcy, a wiem, że nimi jesteście wszyscy bez wyjątku, na pewno zauważyli to już w czerwcu, ale… ja ciągle coś poprawiałam, naprawiałam i w ogóle byłam mocno zapracowaną osobą. Wyszło tak, że oficjalnie strona startuje własnie teraz. I wierzę święcie, że własnie tak miało być :)

W sklepie będą się jeszcze pojawiały nowe rzeczy. Moje i nie tylko, ponieważ zapraszam sukcesywnie do współpracy kobiety, które również tworzą piękne rzeczy. Będzie więc można kupić tutaj sporo pięknego, polskiego designu. Na początek zerknijcie na prace wspaniałej krakowskiej artystki Kasi Urban Rybskiej.

Uruchomiłam dodatkowe formy płatności, a jeśli raz wpiszesz swoje dane i klikniesz „zarejestruj”, więcej nie będziesz musiała / musiał ich podawać, jeśli zapamiętasz login i hasło.

Jest też bardzo możliwe, że częściej spotkasz mnie niebawem w sieci. Zależy mi na sukcesie tej strony i naszym  – dziewczyn, które się tutaj zebrałyśmy. Chcemy przekonać Was, że warto sięgać po rzeczy unikatowe i tworzone z pasją.

Zapraszam!

I ciesze się, że nareszcie Was zapraszam!

Leave a Reply